מבנה האתר – כל אתר בנוי בצורה שונה. הכדור בענייין הזה הוא בידיים שלכם. עיצוב דף הבית, הצבעים, האוירה, הטקסטים וכמובן התמונות והתוכן שבאתר. אני פה בשביל לחוות דעה, לתת המלצה ולהסביר איפה אתם יכולים להרויח קצת יותר עם מעט בנייה נכונה.

מפת האתר – מפת האתר הוא הצעד הראשון שיש לעשות בתכנון האתר שלכם. מדובר בתפריט, תתי תפריטים וקישורים בין דפי האתר. אחרי שיש לכם את מפת האתר תוכלו לדעת בוודאות איזה סוג דפים אתם רוצים, כמה דפים יהיו באתר, מה החומר שיש לארגן וכך גם תוכלו לעקוב אחרי השלמת האתר במלואו מול התכנון המקורי.

אתרי תדמית – אני לא בונה אתרי מכירה אלא מתמקדת באתרי תדמית. אתרי תדמית הם אתרים אשר מציגים את העסק, המוצרים, השירותים, הצוות, החזון וכל מה שצריך בשביל להשיג את הלקוחות ולהתקדם במנועי החיפוש. אתרי תדמית מטרתם לקדם את עצמם בגוגל ולכן אין צורך בשינוי התוכן של האתר לעיתים דחופות. אתר תדמיתי מכיל את כל האלמנטים של האתרים שתראו ויכול להיות הפתרון הזול והמושלם לצרכים שלכם!

אתרי תבנית – על מנת להוזיל עלויות בשבילכם, יצרתי כמה תבניות לסוגי עמודים באתר שלכם. כמה אפשרויות לדף בית, כמה אפשרויות לדפי קטלוג, כמה אפשרויות לדפי תוכן וכיו"ב. יש לכם את היכולת לדפדף בין האפשרויות האלו ולהחליט בעצמכם איזה מבנה תרצו לכל אחד מהעמודים ובכך להוזיל את עלות האתר שלכם או לבחור לעצב לכם אתר חדש ושונה על פי רצונכם וצורכי העסק שלכם.

דפי נחיתה – דפי נחיתה הם מן אתר שמכיל עמוד אחד ומטרתו למשוך יצירת קשר של הגולשים. יצירת הקשר יכולה להיות בצורה של טופס, מייל או טלפון לפרטים. דף הנחיתה שלכם יכול להיות דינאמי, מעוצב ומושך ובהחלט יכול להביא תוצאות. חשוב לדעת, שדף נחיתה (כיוון שהוא חסר בעמודי תוכן) מומלץ להקמה עם שילוב של קידום ממומן בגוגל על פי מילות מפתח מתאימות.