❤️ הספרים שלי ❤️

נכון להיום, הוצאתי 22 ספרים לאור.
חשוב לי לציין כי כל ספר שכתבתי שונה מקודמו.
כל ספר שכתבתי עוסק בנושא אחר, נכתב בסגנון אחר ומתעטר במאפיינים שונים. כל זאת כיוון שכתיבתו ליוותה אותי בתקופות שונות בהן האמוציות שנכנסו לתוכו הושפעו מאירועי חיי. אני מזמינה אותך ללחוץ על שם כל ספר ולקרוא עליו קצת.

לומד לאהוב - רומן אירוטי - אלונה ירדן

כרך 1 - יצא לאור בנובמבר 2016

לומד לאהוב - אלונה ירדן דניאל פוקח את עיניו ונהנה לגלות ששוב ידו מונחת בנעימים על חזה של נערה צעירה או שתיים.
הוא בחור צעיר בעל זווית ראייה מיוחדת על החיים בכלל ועל נשים בפרט. ערב אחד של מפגש משפחתי שולח אותו לזכרונות העבר ומגלה לו פרטים על עצמו ואחיו שמשנים אותו לעד ודניאל עובר תהליך בו הוא לומד לאהוב.
כרך זה הוא הראשון מבין ארבעה שילוו אותו בדרכו ואני מזמינה אתכם, הקוראים, להצטרף אל המסע.
הספר ישלח אתכם למסע מטלטל אל תוך עצמכם. מסע שבו תעלו לתודעה את כל האהבות והתשוקות שלכם.
אלו שחשבתם שאתם אוהבים, אלו שלקחתם כמובן מאליו ואלו שלא דמיינתם שתאהבו.
אני מזמינה אתכם למסע ממנו לא תצאו כפי שנכנסתם. מסע שבו תגלו איך אתם אוהבים שיאהבו אתכם ולא רק איך אתם אוהבים לאהוב.

מוכנים ללמוד לאהוב?

כרך 2 - יצא לאור בינואר 2017

לומד לאהוב - אלונה ירדן כמו שלפני כל סערה יש שקט, כך גם אחריה.
אחרי הטלטלה שעבר דניאל בכרך הראשון, הוא יוצא אל הצבא ונאלץ להתמודד מול החשש הגדול שלו. שירותו הצבאי, מכריח אותו להיות עם בני ובנות גילו ולחוות בערך את אותן חוויות וכך גם אתכם, הקוראים.
אם בכרך הראשון יכולתם לרגע לברוח מהעובדה שמדובר בנער צעיר ולדמיין שמדובר בבחור המתגורר לבד וחי את חייו, בכרך השני לא נתתי לכם את הפריבילגיה הזאת. המציאות של גילו הצעיר כל הזמן דופקת ונוכחת מעצם לבישת המדים והתנהלותו בצבא ואל מולה הקושי של קריאת החוויות אותן הוא חווה גדול פי כמה.
בכרך השני, דניאל עדיין לא מגיע אל השקט שלו אבל הוא כבר לא חי בסערה.
לאט לאט, הוא לומד לאהוב. יש לו עוד דרך לעבור.
הוא עדיין מגלה את דרכו במשפחה, בחברות, באהבה ומול עצמו.

סוף הכרך השני הוא לא סוף הסיפור של דניאל אלא תחילתו של דרכו החדשה.

כרך 3 - יצא לאור במרץ 2017

לומד לאהוב - אלונה ירדן כדי להיבנות מחדש יש צורך תחילה להישבר.
בכרך השלישי, דניאל ניצב מול זיכרונות ששכח, מול אובדן גדול מנשוא ומול פחדים משתקים. הוא מבין את הכוח שנתן לסביבה להגדיר את חייו ומחליט לפרק את עצמו ולהיבנות מהשברים.
הוא בוחר למצוא את הקול שהדחיק כל כך הרבה זמן, עד שכבר לא ידע לזהות אותו ולהתבונן בעצמו מחדש. להתבונן בדמותו שלקח כמובן מאליו עד שלא זיהה את השתקפותו במראה.
בספר השלישי, דניאל זונח את צורת החשיבה המושכלת שלו ומנסה לזהות מהם רחשי ליבו. כבר בכרך השני דניאל נכנס לתהליך בו הוא לומד לאהוב, עכשיו הוא מוצא את עצמו ניצב אל מול תהום.
השנים בהם ניתק את עצמו רגשית מחוויות היום-יום, מנעו ממנו לרכוש את הכלים שהסובבים אותו יודעים היטב להשתמש בהם והתסכול הוא עצום.
אהבה ישנה, חדשה או קיימת היא אתגר עבור דניאל והוא אוהב מאוד אתגרים.

בספר הזה, נוכל סוף-סוף לדעת אם נמצא האתגר בו דניאל לא יצליח לעמוד.

כרך 4 - יצא לאור באפריל 2017

לומד לאהוב - אלונה ירדן בתחילת דרכו של דניאל, בכרך הראשון, הוא העלה חומות ומעצורים מפני כניסתן של נשים אל נבכי ליבו ורק סגד ונהנה מהן במפגשים מיניים סוערים. בכרך השני הוא למד לזהות את המעצורים שמעמידות מולו הנשים שבחייו ולמד לכבד אותם במקום להגדירם כאתגר לפיצוח. בכרך השלישי, אחרי התמודדות עם משבר ממנו ברח מילדותו, הוא הצליח להגיע להבנה שגם הוא ראוי לכבוד עצמי ולאחר ששחרר במעט את המעצורים שהציב בכניסה אל ליבו, יכול היה לזהות בקלות מי האישה אותה ירצה להכניס לחייו.
הרמב"ם אמר שאדם צריך לגעת בשתי הקצוות כדי להגיע לאיזון וכנראה שזה גם מה שדניאל היה צריך לעשות כדי שיוכל ללמוד לאהוב בסופו של הכרך הרביעי.
הספר מתחיל בכך שדניאל איבד את המעצורים לחלוטין. הוא עבר מרתיעה קיצונית מפני כניסה למערכת יחסים לאיבוד עצמו בתוכה וסדרה של אירועים מטלטלים מובילה אותו להתעורר ולשאוף להגיע אל שיווי המשקל.
שיחות קשות ונוקבות עם בני משפחתו מביאות אותו להבנה שרק בצורה מאוזנת יוכל לשמור על עצמו במערכת היחסים והוא מסיק מכך בעקיפין שאותו איזון ישמור גם על הסובבים אותו.
אני מזמינה אתכם להשלמת דרכו של דניאל בספר האחרון בסדרה.

הספר בו דניאל לומד לאהוב.


עונג שבת - קומדיה רומנטית - אלונה ירדן

עונג שבת - אלונה ירדן כל אחת מאיתנו גדלה על סצינות סקס מוטרפות בטלויזיה ושם הכל כל כך פשוט.
גבר פוגש אישה יפה, הוא נוגע בה בדיוק במקום ובזמן הנכון והיא מתקמרת בעונג ומודה לו על טוב ליבו באורגזמה מטריפת חושים.
שם, על המסך, הכל נראה כל כך נגיש כשלמעשה, להרבה נשים המציאות מאוד שונה.
'עונג שבת' הוא סיפור על שרון, בחורה בת 25 שחיה את החלום ומתגוררת בדירת יוקרה, בקומה ה-16 במנהטן. היא מנהלת בכירה בחברת היי-טק, אהובה ומוקפת חברים ומשפחה. חברתה הטובה, ג'ולי, מגלה פרט חשוב על צורת המחשבה של שרון ושולחת אותה לחודש של התנסויות חדשות. חודש בו שרון מנסה לשבור את ההנחה על פיה חיה עד אותו יום שאומרת שיש בה פגם ביצור ולכן היא לא מסוגלת לחוות אורגזמה.
כש-30% מהנשים לא מצליחות להגיע לאורגזמה כלל ורוב אלו שמגיעות לשיאן, עושות זאת הודות לגירוי חיצוני ולא כתוצאה מחדירה, הגיע הזמן שנדבר על הנושא.
החלטתי שהגיע הזמן לפתוח דיון פתוח והדרך שלי היא הכתיבה.
'עונג שבת' היא קומדיה רומנטית מציאותית איתה תוכלו להזדהות בלי לחוש שמשהו בכן פועל אחרת מאשר אצל גיבורת הסיפור. ספר שבא לשבור את התדמית המזויפת המוצגת לנו בתקשורת, להכניס את הקוראים למחשבות המתרוצצות בראשה של שרון ולהעלות לדיון את הדברים עליהם לא נעים לדבר בצורה קומית וקלילה.

ספר כייפי וקליל שישאיר אתכם עם מצב רוח מרומם

הקלות שבתלונה - ספר מתח מציאותי - אלונה ירדן

יצא לאור במאי 2017

הקלות שבתלונה - ספר מתח מציאותי - אלונה ירדן "מישהו גנב את חיי, קימט אותם כמו מאמר שלא מצא חן בעיניו והחזיר לי את מה שנותר מהם מעוכים ונטולי כל ערך"

נייר מקומט לעולם לא יחזור להיות כפי שהיה ולא משנה עד כמה תנסו.
נכון שאפשר יהיה להשטיח אותו, אולי אפילו לצבוע מחדש כדי לייפות ולהסתיר את הנזק. יש יצירתיים שיהפכו את פיסת הנייר המקומטת לאומנות תוך מבט בחצי הכוס המלאה אבל איך שלא תסתכלו על זה, נייר מקומט לעולם לא יחזור להיות מה שהיה.
הספר "הקלות שבתלונה" מדבר בדיוק על זה.
על הקלות שבה ניתן להגיש תלונה ועל העובדה שמאותו רגע, שום דבר לא יחזור להיות אותו הדבר בין אם התלונה תתממש לכדי הגשת כתב אישום ובין אם לא.
מה הייתם עושים אם היום, כשתחזרו הביתה, תגלו שאתם נאשמים בפשע שמעולם לא ביצעתם? איך תתמודדו עם לילה בתחנת מעצר? עם חקירה אגרסיבית? מה תעשו כשהאנשים הקרובים אליכם ירימו גבה ויתהו אם הדברים מדויקים, מוגזמים או מופרכים?
מה תעשו אם מחר הדבר יצא לתקשורת ולרשתות החברתיות? אם כל מי שמכיר אתכם יקרא גרסה שקרית וחד צדדית? אם ההורים שלכם יראו את הדברים? המנהלים שלכם במקום העבודה? בני הזוג? הילדים?
גם אם כמה חודשים לאחר מכן תצליחו להתנער מכל אשמה, תוכלו לחזור לחייכם כפי שהיו או שלעד תתמודדו עם מבטים מוזרים ורכילויות מרושעות?


מה יקרה אם לא תצליחו להסביר לכולם שלפעמים, במציאות, יש עשן בלי אש?

זכר אלפא - אלונה ירדן

זכר אלפא - אלונה ירדן תומר דהן בן השלושים ותשע חי את חייו בבדידות מתעתעת.
רגע לפני שאביו עצם את עיניו לתמיד, הוא הפקיד בידיו צוואה ודרך חיים שהפכו נר לרגליו.
כשהוא נחשף לאהבה המשלבת כאב עם עונג, נגלה בפניו חלק באישיותו שלא הכיר. חשש מתגובת הסביבה ומהתדרדרות למקומות אפלים בנפשו גורמים לו להחביא את התשוקה עמוק בפנים ומאז הוא מסרב לנהל קשרים רומנטיים ונאבק בכל יום מול שאלות להן אין לאף אחד מענה.
דווקא כשחשב שהשלים עם מקומו בעולם, מפגש מפתיע שולל ממנו את חופש הבחירה ומאלץ אותו להתמודד עם השדים שקבר.
'זכר אלפא' הוא רומן סוחף שיוציא את האופל אל האור ויותיר אתכם חזקים או חזקים יותר.
זהו ספרה השמיני של אלונה ירדן.
הספר מבוסס על דמותו של תומר מסדרת הספרים "לומד לאהוב" אך עומד בפני עצמו כספר בודד. אין צורך לקרוא את ספרי הסדרה בכדי להתמסר לתומר. כל מה שצריך לעשות הוא להוריד את המגננות ולתת לו לחדור ללבכם.
האם תמצאו את הכוח להפגין חולשה?

נכתב בכוכבים - אלונה ירדן

נכתב בכוכבים - אלונה ירדן במשך כל חייו אילן האמין כי הגורל מתווה את דרכו וידע לזהות את הרמזים המצביעים לכיוון בו עליו לצעוד. לעומתו, מאיה לא נתנה הזדמנות לאותו גורל לשנות את תכניותיה וידעה להפוך בכוחות עצמה כל חלום למציאות.

כשמסלול חייהם מתנגש, כללי המשחק משתנים והם יוצאים יחדיו למסע של גילויים מטלטלים.
'נכתב בכוכבים' הוא רומן רומנטי, מצחיק וסוחף המעמיד את הקוראים בפני השאלה האם אכן סיפור חיינו כתוב בכוכבים או שמא הוא תוצאה של בחירות מושכלות המשפיעות על דרכנו.

זהו ספרה התשיעי של אלונה ירדן. ספריה הקודמים: סדרת 'לומד לאהוב', זכר אלפא, עונג שבת, הקלות שבתלונה והמדריך לגידול ילדים עם תסמונת אספרגר כיכבו כולם ברשימות רבי המכר.

הרווקה - סדרה רומנטית וחצופה - אלונה ירדן

כרך 1 - יצא לאור בפברואר 2018

הרווקה - אלונה ירדן חייה של נעמה זלצברג הם חלומה הרטוב של כל אישה בישראל.
היא מנהלת בכירה בחברת הייטק, דוגמנית מפורסמת ובשלנית אנינת טעם.

בתקשורת או בתמונות שהיא מעלה לרשתות החברתיות, חייה נראים לא פחות ממושלמים, אבל לא כל הנוצץ זהב הוא, במיוחד לא בעולם הזוהר אליו היא משתייכת.
בתום יום העבודה, כשאור הזרקורים כבה והיא חוזרת אל דירתה המפוארת, היא חולמת על גבר חלומותיה שמעולם לא פגשה.

אוהד, חברה הטוב, מחליט לקחת את המושכות לידיו ולהגשים את חלומה.
הוא מעודד אותה לצאת לדרך רווית טלטלות בתקווה שאם תחזיק מעמד ותגיע אל סופה, לא תישאר 'הרווקה'.

כרך 2 - יצא לאור במרץ 2018

הרווקה - אלונה ירדן "הלכתי לאיבוד בין לבבות הגברים, שפעמו על פי הקצב אותו הכתיב אוהד. הפקדתי את חיי הרומנטיים בידיו וההתמוטטות הייתה בלתי נמנעת"

הפרויקט של נעמה זלצברג היה כמו סערה שסחפה את חייה.
בכרך הראשון, היא שחררה את אחיזתה בחיי השגרה שבנתה לעצמה, למרות שהיוו עבורה קרקע יציבה ובכרך השני היא תישא בתוצאות הסחרור אליו נשלחה.

עשרה גברים יצאו איתה לדרך ועם שבעת הנותרים היא תלמד שגם הנאה חסרת גבולות, עלולה לעיתים להיות הרסנית.

העכשיו, כשהתשוקה כבר לא מעוורת את עיניה, היא יודעת לזהות שבין ארוחות היוקרה, טיפולי הספא הזוגיים והמילים היפות מתחבאים תככים, בגידות וגילויים מפתיעים.

כרך 3 - יצא לאור במאי 2018

הרווקה - אלונה ירדן לפעמים, כדי לבנות משהו חדש, יש להתחיל בשבירת הקיים.
נעמה יצאה לדרך בהחלטה שלא תשים לעצמה גבולות. החלטה שבמהרה הוכיחה עצמה כשגויה. בתחילת הכרך השני, כחלק מלמידת הלקחים, היא הציבה עבור הגברים כללים נוקשים שדרשו מהם להיחשף, להתגלות ולשתף איתה את עצמם. אלה שעשו זאת, זכו להשיק איתה כוסית ואלה שלא, ראו את צידה הלא נכון של דלת דירתה.

כעת הגיע הזמן לנשום עמוק ולהעז שוב לטשטש את הגבולות.
חמישה גברים נותרו בדרכה ואף אחד מהם לא נראה כמישהו שהיא תרצה להיפרד ממנו.

בכרך השלישי של הסדרה, נעמה מקווה שבמפגש בין כל אחד מהגברים שלה ובין חבריה הטובים ובמפגש שלה עם בני משפחתם, היא תוכל לקבל תמונה ברורה יותר לגבי מי שעומד לפניה ובכך תדע מי מהם יהיה זה שתרצה שישאר לעמוד לצידה.

כרך 4 - יצא לאור במאי 2018

הרווקה - אלונה ירדן כשמנפים את עשבי הבר מפרחי העונה, נותרים עם זר איכותי ויפה.
כך נעמה נותרה עם שלושה גברים בדרכה. כל אחד מהם מיוחד, שונה מהאחר ומתאים לאורח חייה בצורה כזו או אחרת.

גם לאחר מפגש עם אמה ואפילו בסיום סוף שבוע מפנק שחלקה עם הגברים, היא נאלצת להבין שהסיבות הברורות לפרידה מהם כבר לא תופסות, ושהיא חייבת לחתוך בבשר החי ולהתמודד עם הפצעים הפתוחים.

הדרך הארוכה שעשתה לא תהיה לשווא בין אם בסופה תמצא את בחיר לבה ובין אם תישאר רווקה. החוויות שעברה ימשיכו ללוות אותה, התובנות אליהן הגיעה יחכימו אותה והחברים, שתמכו בה בדרך, לא יאפשרו לה לעולם לחוש בודדה, אך נעמה לא מסתפקת בזה.
בלב כבד היא בוחרת ממי להיפרד ואת מי להשאיר בתקווה שהוא, יבחר בה בחזרה.

שבויה באהבה - אלונה ירדן

שבויה באהבה - אלונה ירדן רגש האהבה גורם לאנשים לכתוב שירים, לחצות יבשות ואף להכריז על מלחמות.
רבות נאמר על רגש זה, אך דבר אחד ברור ומוסכם על פי כל, האהבה הייתה ונשארה תופעה בלתי מוסברת.
עוד לא קם המדען שהתיימר לפענח מה באמת גורם לבני האדם לנהוג כפי שהם נוהגים תחת השפעת האהבה ולא פעם התהומות אליהן היא מובילה מעיבים על הפסגות שניתן לכבוש באמצעותה.
לעיתים החיים מורכבים יותר ממה שניתן להכיל וכך גם סיפורה של יעלי. זהו סיפור על זוגיות מכילה ומרגשת שסחפה אותה ללא כל הכנה מוקדמת. סיפור על מחשבות, פרידות, בגידות, פגיעות ואהבה שמבלי משים לב, שינתה את אופייה.

קתרינה - ספר מתח - אלונה ירדן

קתרינה - אלונה ירדן ”הגילויים הכי גדולים בחייכם, יקרו בלי כל הכנה מוקדמת“.

קייט יצאה מביתה בבוקר מבלי לדעת שלעולם לא תשוב אליו אותו הדבר. בסיום יום לימודים שגרתי בבית הספר לרפואה, היא מוצאת עצמה דחוסה בתא מטען של מכונית צהובה, מובלת ללא הכרה אל בקתה מבודדת בלב יער שומם.

אנדרו חיפש כל חייו את זאת שנעלמה לו. הוא היה אז רק ילד צעיר, אך הבין בבירור מה זאת אהבה. הוא יודע שנקיפות המצפון לא יניחו לו עד שיצליח להזכיר לה נשכחות ובשביל זה, הוא זקוק לשבועיים.

מר בריגס כמעט ויוצא מדעתו. בתו הקטנה, זאת שעבורה הוא זנח את כל עולמו, לא שבה אל הממלכה הפרטית של שניהם. הוא משתף פעולה עם השוטרים, חושף פיסות עבר שקיווה להסתיר עד יומו האחרון ועד מהרה, חוסר האונים מביא אותו לכדי שבירה.

קתרינה הוא ספר מותח ומסתורי. דווקא כשתחשבו שהכל ברור וידוע, יתגלה פרט נוסף שיצבע את הדברים באור חדש של תעתוע. זה סיפור על זוויות ראייה שונות, על זיכרונות ילדות, אהבה, בגידות ורצח.

שתיקה מסוכנת - רומן מתח - אלונה ירדן

שתיקה מסוכנת - אלונה ירדן לאלין היה הכל. שלוש בנות יפות ובריאות, בית שענה על כל צרכיה, בעל תומך ומפנק, עבודה מספקת, כלבים ואפילו חמוסה שובבה ובכל זאת, היא בתחושה מתמדת שמשהו חסר בחייה.

פנייה מסתורית במכשיר הטלפון הסלולרי שלה שולחת אותה אל השבוע המטלטל של חייה שהופך למסע של גילוי עצמי, התעוררות התשוקה וביצוע אתגרים שלא תיארה כי תהיה מסוגלת לעמוד בהם.

כשסימני השאלה שהדהדו בראשה מזה שנים מקבלים מענה, האמת, שלא יכלה לראות קודם, מתבהרת, אבל האם זה כבר יהיה מאוחר מדי?

♥ ♥ ♥


"הסיפור גרם לי לטלטלות, כעס, ובעיקר התרגשות! קריאתו גרמה לי לתהות אם השגרה היא מבורכת, אם הריגושים טובים לנו או שעדיף לחיות בנחת ושלוה" נטלי בלנג'ה.

"אחד הסיפורים הטובים שקראתי. נסחפתי למערבולת חושים מסחררת, התרגשתי, הופתעתי וכל כך נהניתי. שאפו" מיכל צור.

"נסחפתי עם הרגשות של אלין ובכלל, הזוג הזה פשוט ריגש אותי מהתחלה ועד הסוף. נהניתי מכל רגע" אהובה מורטוב

”האמת מתפוצצת בפנים בסוף המפתיע. זה היה ספר שהסעיר עבורי את כל החושים“ ליטל גנזיאן

אהבה גדולה - רומן רומנטי - אלונה ירדן

אהבה גדולה - אלונה ירדן על הכריכה, תמונתו של דג הקרב הסיאמי ”בטא יקאן“, יצור מופלא שפיתח את היכולות להן נזקק כדי לשרוד בטבע.
הוא מסוגל לנשום אוויר אטמוספרי, לשנות את צבעו ואת גודלו, לבחור מול מי להתגונן ואת מי להתקיף וכל זה בהתאם לדרישות הסביבה וכתגובה למי שניצב מולו.

מיכל גדלה כילדה שמנה באילת, העיר בה הקיץ הוא נצחי.
מאז ומעולם משקל גופה היה חלק מהשיח בביתה, לכן ברחה משם בהזדמנות הראשונה. לכל מי ששואל, היא אומרת שטוב לה, שהיא שלמה ובטוחה במראה שלה ושאינה מעוניינת לשמוע על הנזקים הנגרמים לה בעקבות סגנון החיים בו בחרה וברוב המקרים, היא גם מתכוונת לזה.

גם דותן סובל מעודף משקל, אבל מנסיבות חיים שונות לחלוטין. הוא היה החתיך של התיכון, הגבר של הפלוגה והמלך של החבר‘ה באוניברסיטה, אבל מסלול חייו המאתגר, הוביל אותו לחפש נחמה במנה טעימה (ובעוד כמה נוספות אחריה).
גם הוא ענה לכל הדואגים לשלומו שטוב לו, שהוא בשליטה מלאה ושיש ביכולתו להפסיק מתי שרק ירצה, אך אפילו הוא אינו זוכר מתי הייתה הפעם האחרונה בה רצה להחזיר את חייו אל מסלולם הבריא.

תיק רודמן - רומן מותח במיוחד - אלונה ירדן

תיק רודמן - אלונה ירדן ”החקירה האין־סופית של פשעים וסטיות, החלה לחלחל אל חיי האישיים, אל השקפות העולם שלי ואל הקשרים החברתיים שכשלתי לנהל“.
בשעת ערב מאוחרת, נקראת עמית לסרי, קצינת חקירות ראשית במרחב השפלה, אל מסעדת "פניני". עד מהרה, היא מוצאת עצמה במרכז חדר שירותי הנשים, מעל גופתו של גבר כבן חמישים, מבלי לדעת שמחקירת תיק רודמן, היא לא תצא כפי שנכנסה אליה.

”תיק רודמן“ הוא ספר מותח ומסתורי.
מבעד עיניה של עמית, העלילה מלווה את הקוראים בדרכה אל רדיפת האמת, ובדרך היא ניצבת מול שאלות, עליהן היא מתקשה לענות. האם ניתן להבין מיהו אדם, רק על פי העדויות שהותיר אחרי לכתו ואם כן, האם עשתה את כל שיכלה כדי להותיר אחריה חיים, שיהיו ראויים לזכרה?

גבר גבר - רומן פעולה ארוטי - אלונה ירדן

גבר גבר - אלונה ירדן יסמין היא לוחמת מכורח המציאות.
היא סועדת את אביה, מתמודדת לבדה עם האבל והאובדן על מות אמה, מסתירה מחבריה את שמחכה לה בבית ומנסה בין כל אלה לשקם ולבנות לעצמה חיים שיהיו ראויים לה.

עילאי הוא לוחם בעל כורחו.
הוא מנהל את חייו כאילו היו שדה קרב מתמשך, נמנע מלנהל קשרי חברות עמוקים, מקיף עצמו רק בלוחמים שלא יעזו להפר פקודות וכל זה בתקווה שלא יאלץ להתמודד עם המציאות ולבנות לעצמו חיים מלאי תוכן ומשמעות.

כשיסמין ניצבת מול עילאי, כל התיאוריות שלמדה במהלך שירותה הצבאי מוכיחות עצמן כלא יעילות, ולהפתעתו הרבה של עילאי, כל הכללים והחוקים על פיהם התנהל לפתע לא חלים עליו, כשיסמין מסרבת להירתע ממנו.
מפגש אגבי ביניהם, מציב אותם מול כל מה שנמנעו ממנו בחיי היום-יום והם עושים את הדבר היחיד אותו הם יודעים לעשות. הם נלחמים זה בזה בניסיון להוכיח מי מהם ראוי לתואר 'גבר גבר', אך בדרך, ממוטטים את חומות ההגנה שהציבו סביב עצמם ובלעדיהן, הם נותרים חשופים לפגיעה.

'גבר גבר' הוא רומן פעולה ארוטי שישאיר אתכם ערים עד השעות הקטנות של הלילה.

רומן פשע - רומן פעולה בלי רגע של מנוחה - אלונה ירדן

רומן פשע - אלונה ירדן מהרגע הראשון בו הונח בידה של דורין ספר ורוד עם תמונה של שני לבבות מוקפים חוט תיל, פצועים ומדממים, היא התמכרה לרומן הרומנטי.

כשהייתה נערה צעירה, היא נסחפה עם סיפורי אהבה מתוקים בתקווה שיום אחד, תחווה גם היא רומנטיקה כמו זאת שקראה בספרים, אך ככל שהתבגרה, התעצמה בה התחושה שכבר לא יכלה להזדהות עם הגיבורות שפעם העריצה. הן כבר לא היו הבריחה שחיפשה ממציאות חייה, לכן כשרומן פשע נפל לידה, הוא סחף אותה איתו אל עולם שאין בו שום נקודות השקה עם חיי המותרות שחיה. עד מהרה, ההתמכרות הפכה לאובססיה והאובססיה לסכנת חיים.

ברגע אחד של ערב יום שישי, לאחר ארוחה משפחתית ושגרתית, היא אחזה את רומן הפשע שקראה בין אצבעותיה ונשאבה איתו אל עולם דמיוני, אבל רגע לאחר מכן, בעולם האמיתי, היא נגררה בעל כורחה לעשרים וארבע שעות של סכנה, פשע, פחד, תסכול, תשוקה ומסתורין.

בדיוק כמו הגיבורות בספרים שכל כך אהבה לקרוא, דורין מגלה כוחות ויכולות שלא ידעה כי היו קיימים בה. במקומות החשוכים ביותר היא מוצאת אור, ברגעים המותחים ביותר היא מוצאת רוגע ובמקומות הבודדים ביותר היא מוצאת אהבה.

בין חיים ומוות - רומן פסיכולוגי מטלטל - אלונה ירדן

בין חיים ומוות - אלונה ירדן "עוד לילה קשה של לחימה עבר על כוחותינו, בין אם בעומקה של רצועת עזה ובין אם שנים אחרי שעזבתי אותה. עוד בוקר בו התעוררתי בסיומו של מאבק כושל להגיע לתוצאה קצת פחות קשה מזאת שכבר היה מאוחר מדי לשנות, אבל זאת רק עוד מערכה מני רבות בקרב הפנימי והבלתי פוסק שנגזר עליי. הקרב שלא נותן לי לחזור לאחור, לא מאפשר לי להיצמד להווה ובטח שלא להמשיך את חיי."

שגיא מידן מתקשה לפשוט מעליו את המדים, גם שלוש שנים לאחר שחזר הביתה מאותו לילה ארור. בעוד שמשפחתו וחבריו מנסים לעזור לו לדבוק בחיים, רגשות האשם גורמים לו לברוח אל המוות.

לעיתים הוא מרגיש שזה עונש לו הוא ראוי ולעיתים הוא מחפש דרך להימלט מהזוועות, אך מזה שלוש שנים הוא נלחם. בלילות הוא סגן שגיא מידן שנלחם מול הזיכרונות ובימים שגיא מידן שנלחם מול התחושות הקשות.

שגיא מוצא עצמו כלוא, בין חיים למוות, עד שטל (החצופה) מפתיעה אותו. היא נכנסת לחייו, משנה את מאזן הכוחות וטורפת עבור כולם את הקלפים מחדש.

"בין חיים למוות" הוא רומן פסיכולוגי על המסע הקשה שעוברים הלומי קרב מהרגע בו הם חוזרים הביתה, עד הרגע בו הם מבינים שלעולם לא יחזרו מהמלחמה. הפרקים השונים ייקחו אתכם למסע בין המודע אל תת המודע ואל הדרך הלא פשוטה שכל כך הרבה בחורים צעירים נזרקים אליה בעל כורחם.

אפקט הפרפר - נובלה רומנטית ומלאת השראה - אלונה ירדן

אפקט הפרפר - אלונה ירדן הביטוי "אפקט הפרפר" לקוח מתורת הכאוס. זה ביטוי שבא להמחיש איך המשק הכי עדין של כנפי פרפר בצד אחד של העולם עשוי ליצור שינויי אטמוספירה, שבסופו של דבר, יגרמו להופעת סופת טורנדו בצידו השני או לחלופין, ימנעו את הופעתה לחלוטין.

"אפקט הפרפר" היא נובלה שנכתבה מתוך רצון להכניס את הקוראים אל מעגל של משק כנפיים המתנופפות ומייצגות שינויים קטנים בתנאי ההתחלה של אותו מצב קיים. מדובר בשינויים כה קטנים, שעל אף שכל אחד מהם נראה חסר משמעות בפני עצמו, כמכלול, הם גורמים לשרשרת מאורעות המובילים לתהליכים בקנה מידה גדול אצל כל הנוגעים בדבר.

זה סיפור על אהבה, זוגיות, חששות, אסונות וצמיחה. זה סיפור על זוויות ראיה ועל השוני בו כולנו יכולים להגיע אל אותו מצב קיים. זה סיפור על הצורך למצמץ, הדחף להבין לעומק מצבים שחולפים כהרף עין ועל הדרך שעוד עלינו לעבור לפני שנדע לעצור את מרוץ החיים, לעצום את עינינו ולהתענג על מסע בזיכרונות.

"אפקט הפרפר" הוא סיפור על הכוח שיש לכל אחד מאיתנו להשפיע על חייו של האחר, גם אם, ואולי אפילו במיוחד אם הוא לא חלק משמעותי מחיינו ומתוך כך, לא נותר לי אלא לשלוח אתכם אל קריאת הסיפור ולבקש מכם לזכור תמיד שאם הפרפר לא היה מנפנף בכנפיו, ייתכן ומסלול המערכת של כולנו היה שונה במידה ניכרת מאיך שהוא היום.